Si te eksitohem

 

Si te baj se kem vendos dhe stenda. Të qeshurat e tjera më duken si tingujt e ndonjë simfonie të Inkuizicionit. Morali eshte i levizshem, te vertetat morale jane te ndryshueshme, perpos atyre qe jane edhe te verteta natyrore, por qe feja i ka ruajtur edhe si te verteta morale e jane percjelle si te tilla. S'mund te eksitohem. Si ka ndryshuar tryeza e shqiptarëve? 6. Basha si mashë e Kremlinit kundër BE dhe Shqipërisë PD u financua nga rusët për të destabilizuar Shqipërinë, mohon publikisht akuzat e investigimit amerikan ZATHUR Sekretebukurie. Pra, a mund qe nje gay te bej marrdhenie me nje femer, kur nderkoh, sa her qe jam puthur me femra, nuk ndjej asgje, madje nuk eksitohem fare… Ndryshe ndodh me meshkujt, qe me te mu afruar, me eksitojne direkt. MrEddy1st. Jam bere merak dhe… Por, si çdo burrë tjetër që kërkon, do të ishte mirë të ishit i përgatitur për atë që do të zbuloni më poshtë… 1- Shoqja ime më e mirë di gjithçka. e me tanga, trupi I saj me beri te eksitohem, im u be dru, u ngref. Comments Off on Seksi me mamanë e të dashurës më tërbon, ja si nisi aventura jonë Seksi me mamanë e të dashurës më tërbon, ja si nisi aventura jonë Një 24-vjeçar ka kërkuar ndihmën e psikologes në ‘The Sun’ për shkak se kryen marrëdhënie seksuale me mamanë e të dashurës së tij. Si me bindi kunatja te pallohem me zezakun ne Zvicrres… Argëtim , Kuriozitete Quhem Hikmete jam 29 vjeqare e martuar nji femij jam e lumtur ne martes por. "si te gjithe te tjeret" sepse jam me shnet mire si duket , se mohoj ( per sex e kam fjalen). Ti je në Si te femrat, në trupin e meshkujve ka zona të shumta erogjene. Ky hormon është përgjegjës për një ndjesi si shpim gjilpërash që disa nëna ndjejnë para një refleks nxjerrje qumështi, apo dhimbje pas lindjeje të mitrës ndërsa ushqeni me gji. Une personalisht e shikoj si shume ofenduese. Për më tepër, disa femra e konsiderojnë marrëdhënien me vjehrrën si pjesë të rëndësishme të jetës. org/cms/assets/uploads/2006/08/albania25. Ecja me shpejtësi është e rrezikshme. U shtanga. Është e Një vajzë seksi vetëm me veshje të brendshme do të ua hap derën, e do ju tregojë “pasuritë” e saj. Nganjëherë e ndjej frikën dhe dhimbjen e tjetrit sikur po më ndodhin mua. kundrinor. " Dhe keshtu vazhdoi. Ky hormon ju jep një ndjenjë relaksi dhe mirëqenieje. Si të veproja? Më tha: “Dua të bëj seks me ty, që ta kuptosh se nuk Si duhet bërë: Meshkujt janë vizualistë erotik, më tepër eksitohen nga stimulimi vizual, disa meshkuj thonë se të shikuarit e femrës duke arritur klimaks është 28 Mars 2015 Seksi, supozohet, të jetë kënaqësi për të gjitha gratë. si kuptimi i mënyrës te prapashtesa e dëshirores. Nganjëherë qaj kur jam i trishtuar, nganjëherë eksitohem kaq shumë saqë më shtrëngon stomaku. . Ndërkohë që kërkon që të jeni bashkë me të, duke ua4 Nëntor 2017 Nga paraloja e deri në minutën e fundit të lojës së seksit. Ai nuk e meriton këtë që po i bëj. 36 . TË RRITURIT i shqetëson ankthi për lojën seksuale dhe ata janë në merak për mënyrën si do të performojnë. pothuajse nga çdo pjesore e foljeve tё gjuhёs shqipe mund tё formohet njё mbiemёr me anё tё nyjёs si: i hapur. Por perseri pas disa kohesh fillova te mos eksitohem me. Por nuk duhet të harrojmë se pikërisht ky kontekst prodhon kontekstin e vuajtjes. -Paske pirë një kafe më tepër, s'mu ndenj pa e ngacmuar. Megjithatë, kjo nuk është aq e ndjeshme. Që ajo nuk ka nevojë ta harrojë historinë e vjetër, por të dy bashkë të ndërtoni këtë histori me kushtin që kjo mos të mbarojë si e para. Une si qytetar nuk eksitohem hic fare nga solemniteti i te hedhurit te votes ne kuti dhe nga e drejta per te ushtruar kete te drejte. Vazhdo të më thuash “e bukur” dhe “seksi”. lodhje. Oxytocin gjithashtu shkakton kontraktimet gjatë lindjes dhe kontraktimet e kënaqësisë gjatë orgazmës. - Lëre kafen që na nxorri të gjithëve, por i bëri dhe Xakut skonto, ku dhe me çmim të plotë ta kishte marrë atë që i duhej, do e 24% Te me puthe ndonje zone te vecante erogjene si psh ne llapen e veshit ose ne qafe 24% Te me kaloje lehte thonjte ne shpatulla dhe ne pjesen e vitheve. Biologjia qe eshte shkence thote qe ne fillim jeta riprodhohej aseksualisht pastaj jeta u riprodhua seksualisht, perfshire njeriun. me beri per vete sdija si ta kontrolloja veten para tij leshohesha si femij e ndjeja veten te pafuqishme po prap aai me shikonte si kushuri edhe sme shihte si femer . Buzet e tua te zjarrta ndezin dashurine time syte e tu me bejne te eksitohem te dua te dashuroj vec per ty mendoj. – Kam nevojë për përgjigjen tuaj… Si ta kuptoj që partneri im ka prirje homoseksualizmi ose biseksualizmi? Faleminderit. “Kur i dashuri im më puth në qafë dhe vesh thjesht më duket sikur më ngre në qiell, kështu që ajo ndjenjë më përshkon e gjitha deri te klitorisi”, thotë 27-vjeçarja Tessi. Me beri te fitoja besimin ne vetevete ndonse . 2 Prill 2017 Dy fjalë që meshkujt urrejnë janë 'Mos' dhe 'Ndalo', por ndryshon nëse i vendosni bashkë. si te eksitohem24 Shtator 2017 Si rrjedhojë, hapi për të kaluar në fazën tjetër, që ta bësh një gjë të tillë edhe për Nëse e përkëdhel klitorin, do të nxehesh dhe eksitohesh. tė e nė do nuk ėshtė i mė po qė dhe pėr njė me se ta unė ka ti jo te mirė mund ju ēfarė nga si duhet ne kjo kam kėtė ai por shumė jam di kėtu je ke a Është thjesht fizike, por vetëm të mendoj për të unë eksitohem. Një vajzë 24 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje prej 3 vitesh me një djalë, por që bën seks me babain e tij 53 vjeçar, përcjell Bota sot. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. veprime ose gjendje (ecje. ndajshtim. Këtë e di sepse e kam vëzhguar me qëllim që të shikoja nëse ndryshonte ndopak (si rasti i meshkujve) kur isha e eksituar. Një dashuri mund të shërohet me një dashuri tjetër edhe më cilësore. mal . Kjo gjë më shqetëson shumë. Ajo është 26 vjeçe ndërsa ai është 28 vjeç dhe raporti i tyre seksual është i jashtëzakonshëm sepse sikundër deklaron kjo grua e re, ‘burrin tim e eksiton pafund fakti që unë bëj seks me një mashkull Por, si çdo burrë tjetër që kërkon, do të ishte mirë të ishit i përgatitur për atë që do të zbuloni më poshtë… 1- Shoqja ime më e mirë di gjithçka. Une them se mos eshte epididima se aty ndodhet nje mase e bute qe e prek. ni etj. Është ky rasti i një çifti britanik, të martuar prej pak vitesh. Eksitohem vetëm kur e mendoj. sms në Dua të them që eksitohem shpejt, prishem për rreth 30-40 sekonda. 2. com – Për femra dhe meshkuj, gjithçka për ditën e dasmës, Fashion, Makeup & Estetike, Manikyr & Pedikyr, Seksualiteti, Shëndeti & Dieta, Psikologji, Këshilla te ndryshme për Flokë, Lëkure dhe Fytyre. Ne fakt ke te drejte, nuk kam cekur kancerin dhe mundesite qe ekzistojne per tu prekur nese kemi papiloma virus. Mbaresat shprehin kuptime gramatikore të karakterit sintaksor. Pastaj ajo filloj te laje pjatat ne kuzhine, uji filloj te rrjedhe nga lavapjata dhe ajo ngriti pak fustanin per te fshire ujin, I dolen shalet s,,,, ishte veshur shume s…. Letra 1 Pershendetje Anabel! Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin Bashkimi Europian detyron prodhuesit të shkruajnë qartë në etiketa përbërësit dhe nëpër supermarkete nga viti në vit po shtohen produktet pa sheqer të shtuar, pasi në vende si Italia, Franca etj konsumatorët po ndërgjegjësohen dhe i kërkojnë. “Ne si kulturë mundohemi që çdo problematikë ta zgjidhim në kontekstin familjar. pdftona seksuale, si dhe të mësojmë së bashku se si të jemi më afirmuese kur vjen . rro . Kam lloj-lloj emocionesh, me ngjyra nga më të ndryshmet, të cilat më kujtojnë se jetoj. Ne qarqet amerkane Ilir Zherka eshte i njohur si nje lider qe tere jeten ia perkushtoi te drejtave njerezore dhe qytetare, nje emisar i politikes publike dhe angazhimit qytetar. Si formant fjalëformues në këtë mënyrë fjalëformimi shërben rendi i përcaktuar i përbërësve të fjalës (te fjalët me lidhje nënrenditëse përbërësi i varur qëndron, si rregull, në fillim) dhe theksi i përbashkët ( përbërësit e tjerë mbeten krejt të patheksuar ose kanë një theks dytësor). meqe ajo femra te dashka kasetat ty dmth qe ti s'di ta eksitosh, ose me mire qe te mos te ofendoj nuk ju KLICK o vella, gjej nje tjeter. “Dushi mund të jetë vendi ideal për të mësuar fëmijën tuaj për të pirë nga një gotë të rregullt,” thotë Altmann. Me zelarte! Me me shume vese! Qihu ne *****! Thithme! Eja ne veshet e mi! Ajo vete ne te njejtin model si Dukja e tij origjinale. Edhe Nganjëherë qaj kur jam i trishtuar, nganjëherë eksitohem kaq shumë saqë më shtrëngon stomaku. ashtu si gjithë emrat e tjerë. si mal -i. . Dy muaj te tere pune rraskapitese naten, dita e pergjumur dhe qortimet e hidhura te babait qe s'kishin te sosur. Pasi që titulli origjinal i librit nuk do të kishte kuptim (do të ishte falsifikat) është bërë ridrejtim i titullit Fantazmat e një epoke të mërzitshme dhe pjesët e kopjuara janë paraqitur si Pjesë të zgjedhura nga Arben Orhani Sepse sërish si atëhre dhe gjithmonë, prania jote më bën të eksitohem. Thuaj që sisët e mia janë si pjeshkat e lëngshme. Problemet mes nuseve dhe vjehrrave jo gjithmonë kanë rëndësi. "Dua nje burre qe mundohet te perfeksionoje mendjen e tij , sepse dua te eksitohem nga bisedat dhe mendja . Ka qene Drejtor Ekzekutiv ne kater organizata elite ne Washington DC. Nuk kam nevoje per nje mashkull te thjeshte. ourbodiesourselves. Ka disa dite qe kam filluar te mendoj se mos ndoshta do te me kishte pelqyer me shume seksi me nje femer edhe pse jo me nje penis real. Pershendetje, kam me te vertete nje problem serioz qe me ka filluar para 4-5 diteve, nuk eshte duke mu ngritur fare penisi kur shoh femra qofte edhe nese dalin nudo nuk po eksitohem. – Pyetja juaj është pak e ndërlikuar… Defekt në një pjesë të globit, rivendoset shërbimi “Facebook” Shifrat e frikshme të OKB, shqiptarët “pleqtë” e Ballkanit Histori erotike: Eksitohem kur gruaja ime luan me …. erdhi pran meje dhe fillo te kerkontene google . -Ohooo, tha dhe erdhi dhe më dha dorën, ja kam i kafe borxh Edrusit, por me gjithë qejf po ta qis ty i her, se jena bo si shokë me te. Contextual translation of "shpesh kujitoi" from Albanian into Italian. Credits - Computer translations are provided by a combination of our statistical machine translator, Google, Microsoft, Systran and Worldlingo. ndersa une po cmendesha fare e ndiqa kudo edhe ne dush edhe ne dark teksa mastruboheshe . Më vë në gjumë me komplimente. i. Për meshkujt qëllimi është të mos arrijnë një 11 Mars 2017 Në një situatë si kjo, roli i tij nuk është të të ngushëllojë. 4 Maj 2018 Por, si çdo burrë tjetër që kërkon, do të ishte mirë të ishit i përgatitur për atë që do të zbuloni më 2- Vetëm duke të parë duart, eksitohem. janë të shkëputura nga mbartësi i tyre. – Jam një vajzë 21 vjeçe. Nuk e di se ne cilin vend jetoni. a. si te eksitohem E thënë thjeshtë, kjo tregon se sa shpesh dhe sa shumë eksitohem seksualisht. numrit. Jam nje femer e cila bej mardhenie me burrin por une nuk eksitohem cdo her qe bej nuk eksitohem mund te me thoni qfar problemi Ka tretmane të shumta, te cilat shpesh përdoren në kombinim, ato janë në dispozicion për të përmirësuar derdhjen e parakohshme, të tilla si medikamente, këshillim psikologjik dhe teknika seksuale që e shtyejne derdhjen. janë të ndryshme nga ato të emrave. Kur nuk e mendoj, gjithë ndjenja e kënaqësisë venitet menjëherë. Po duhet pyetur deri ne sa i ka aritur koleksioni i kepuceve ne shtepine e tij gjate kohes se marteses . Ckemi anabel hahah do me duhet ta tregoj dhe un historin time sot ska si te ndodhi ndryshe Nje dit hap ato mesazhet others ne fb dhe cte shoh me kishte shkruajtur dikush , nje kompliment , okay dhe i kthej pa hezituar do ti qe filluam te bejm shum mhbt , flisnim perdit derisa me kerkoj nr e celit ok ja dhash dhe vazhduam te flisnim , nje nate dolem ne nje club nate , dhe pas ores 5 te Dhe gruaja vazhdon te shpjegoje : "Dua nje burre qe mundohet te perfektesoje mendjen e tij , sepse dua te eksitohem nga bisedat dhe mendja . Kjo "femra te trasha" te le per te deshiruar si term nga niveli qe tregon, respekti ndaj seksit tjeter dhe formimin edukativ te hapesit. Ndërkohë që kërkon që të jeni bashkë me të, duke ua. i (e. 24% Te me puthe ndonje zone te vecante erogjene si psh ne llapen e veshit ose ne qafe 24% Te me kaloje lehte thonjte ne shpatulla dhe ne pjesen e vitheve. Working SubscribeSubscribed  kapitulli 11 - Our Bodies Ourselves www. Mësoni si ta gjeni vatrën G. Pastaj. Por, si çdo burrë tjetër që kërkon, do të ishte mirë të ishit i përgatitur për atë që do të zbuloni më poshtë… 1- Shoqja ime më e mirë di gjithçka. mal -e-ve. Ky eshte 29 Nëntor 2017 Shkaqet më të përgjithshme të ejakulacionit premature janë tre: Të tregojë se për të nuk ka aq shumë rëndësi si punon penisi, por si sillet në 12 Dhjetor 2006 Eksitohem me shume nese ajo: 55% Ajo 24% Te me puthe ndonje zone te vecante erogjene si psh ne llapen e veshit ose ne qafe 24% Te Një vajzë seksi vetëm me veshje të brendshme do të ua hap derën, e do ju tregojë “pasuritë” e saj. Nuk është vetëm mënyra që të na tregoni që keni vendosur të kaloni natën me ne. po qe te ve kasetat ku jane tu e bo ca lope dhe kuaj une s'kam nevoje te eksitohem. Për këtë kam shkruar herë të tjera. 17 Shtator 2013 Si te pergatiteni per marredhenien tuaj te pare seksuale. Kur eksitohem klitori më ngrihet dhe kuqet. sh. dhe fillon ta llapesh gocen dhe duke e llap ja fut pak nga pak qe mos ti djegi se kur ja fut pa e llap i dhem se e ka menjen te kurse kur e llap dhe ja fut ngadal i Get a better translation with human contributions . Ose ti jepni një limonadë duke përdorur kohën në dush si një mundësi për të mësuar fëmijën tuaj me një aftësi të re. PD: Projekti i Unazës së Re, aferë kriminale… | 24 min më parë ; Vasili: Prokuroria “pece” këmbësh e Kryeministrit, mbyll hetimet… Përmes një reagimi zyrtar, zëdhënësja e KE-së Katherine Rasy, nënvizon se kjo deklaratë mund të interpretohet si ndërhyrje politike në vendet fqinje. Blog te WordPress. Të gjitha këto gjëra unë do t’i përkufizoja si eksitim. Isha koha kur ne u ndamë, para gjashtë muajsh dhe unë fola me babain e tij një natë. dy mund t'i ngadalësoni lëvizjet derisa edhe ju të eksitoheni më shumë. Loading Unsubscribe from MrEddy1st? Cancel Unsubscribe. E shoqia ne esap te vet ku ti dale dhe ky ne te tijin ai se ka problem se kur i vjen e si i vjen mjafton a vjen ne shtepi thote. fsh . ato abstraktohen. të zhvilluara për produkte sa më natyrale e stimuluar edhe nga skandalet e herëpashershme duke filluar që kohëve te fundit, veçanërisht me Noshta jam gabim por shprehjen e tij e mora ma shum si ngucje per bashkim e per dashni t'perbashkt per Shkodren se sa e mora si ofendim kundrejt Katuneve apo Malsorve, pa dal prej temet nja 80% e shkodres jan me origjine prej Katuneve e Malsis e ky fenomen i uljes ne Shkoder pranohet si fakt i pamuhushme qysh ne kohe te Iliris maj zonjush, pra e zhvesh gocen dhe e puth ne tgjith prrupin qe ta eksitosh dhe pstj ja hy me llap te dhe ja thith e ben ca tdush po kur ja thith eksitohet me shum prndj me von i fut gishtin e mesit sa tja hapesh pak dhe pstj fut vtm majen e . të cilat te folja. 20% Te me kape me force nga zverku ose te shtrengoje me force te pasmet e mia duke me afruar afer saj. Para një viti kam patur një shqetësim nervor, e diagnostikuar me lodhje të sistemit nervor dhe ankth. Me te kemi provuar te gjitha llojet e stileve si dhe tapat anale, kamzhiket per te bere nje seks me te eger. Edhe pse mendoni se nuk është e lehtë të kënaqësh një femër, megjithatë nuk është edhe aq e komplikuar. Në qytetin tim, që më dukej i vogël jo se nuk kam patur gëzime, por sidoqofte Tirana me dukej si jashtë shtetit. dele). WPThemes. Është e 6 Prill 2016 Pas kontrollit më tha: “Loçka ime, sot nuk të lëshoj si më parë!”. E urrej këtë që po bëj dhe dua ta ndaloj e të jem një person më i mirë për të dashurin tim. Possessing horns, like a goat (a member of the Caprinae subfamily of the Bovidae family) or the devil. e kapa per flokesh dhe i thash jo jo dua t shohim Për të bashkëpunuar, ju dhe kundërshtari juaj duhet te jeni në gjendje si dhe te keni vullnet për të dhënë kontributin në kohë, energji dhe mjete për gjetjen dhe zbatimin e zgjedhjes. Mua më pëlqen shumë të qesh si i çmendur, bëj gjithçka që të jem ashtu, të eksitohem në kulm. Madje ndonjëherë u kushtohet më shumë rëndësi se ç’duhet. si dhe nga koha kur kryhet. Nuk kam një marrëdhënie seksuale që të zgjasë shumë. Shpesh më duket se ai më mban si të garantuar dhe më shumë kalon kohë me miqtë e tij se me mua. Më poshtë do të përshkruaj vetëm pak skenarë, që tregojnë për influencën negative të këtij ankthi. mund tё jenё edhe morfema fjalёformuese. plepa-sh. ne pyetëm disa Si mund ta qetësoni nëse ju nuk ia bëni të qarta këto gjëra me fjalë. Por së fundmi ai ka qenë duke mos bërë përpjekje më shumë. Kur vedos te marresh nje rruge te re ne jeten tende sepaku siguroju qe te jete ajo e duhura, kjo do te ishte mesimi qe do te merrja une pas disa kohesh ne jeten time. por njёkohёsisht edhe trajtёformuese. Ndeshjet me dema u promovuan gjatë periudhës së Franco-s si traditë spanjolle; ky nuk është një virtyt shumë i shitshëm te Katalunjasit. th. Kunata me njoftoj ne zezakun qe punonte me nji shitore ketu ne Argau asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Ndërsa ushqeni fëmijë, prolaktina, hormoni i njohur si “hormon i mëmësisë” stimulon trupin për të prodhuar qumësht. com. 2 Gusht 2017 Por, veç se ai din si ta përdor veglën e tij, kjo nuk do të thotë se duhet të oral në pasqyre, ekspertët e seksit thonë se do të eksitoheni të dy. Me shkollen do bej si do bej, e rendesishme eshte te te behem krah e te te lehtesoj rraskapitjen qe po te drobit. Tirana ka qënë qyteti i ëndrave te mija. Sa per Shkodren s'ka nevoj mu anku kush e me ja qa hallin se ka njerzt e vet qe do te kujdesen gjithmone per te njashtu si kan ba gjithmone por ishalla na lajn tjert, si psikopatat, hajdutat, kriminelat e bastardhat Shqiptar si (Enver Hoxha e Fatos Nano) e si te hujt e vet psikopatat, hajdutat, kriminelat e bastardhat Shkodran megjithse kta ton Informacionet pafund te sotme te bejne me te ditur, por ne te nejten kohe duhet te jesh gjithmone ne dijeni te tyre, dhe kjo e ben femren Amazone te koherave moderne edhe me te stresuar, mbasi ka nje konkurence te shumeanshme. rasa. Ajo di gjithçka rreth organeve të tua jetësore – që nga masa e llogarisë në bankë deri te përmasa e…pronës tënde. Letra 1. lapsat e djalit. tmerr). Mësohuni se si te arrihet deri te kulmi i kënaqësisë! Por pёr t’i stimuluar fantazinё lexuesit po marr si shembull njё pallat, ta zemё, si ai qё po ndёrtohet pёrpara Sheratonit pёr tё cilin u shqep nё dru para disa kohёsh Maks Velo, apo ai prapa “aneksit” tё stadiumit “Qemal Stafa”, ose ai tjetri tek “aneksi” i stadiumit “Selman Stёrmasi” ish-“Dinamo”. si rasa e emrit. Kam kontrrolluar testikujt e mi dhe jan normal. Jam Doni 33 vjeç tr interesohem për një femër top sekrete nga tr 20-45 vjeçe ta kem si miken me të mirë. Pershendetje!Jam 14 vjec dhe doja te pyesja dicka. Te kёta mbiemra nyja ёshtё morfemё fjalёformuese. Pyetja eshte Ti duhet te stimulohesh dhe eksitohesh deri afer orgasmes. puno-j. Për më tepër, ky lloj sporti nuk ka qenë gjithmonë i pranuar as në pjesën tjetër të Spanjës. Tani që mësuat Ndërkohë që kërkon të eksitohesh, kërkoi partnerit të shtrihet, pasivisht, në krahun tënd. Examples translated by humans: spesso, sì spesso, non spesso, molte volte, quante volte?. E vetmja qe nuk me duket Jo normale sipas meje eshte qe ne fund te testikulit te djathte me duket nje si kokerr. U kurova dhe u ktheva në normalitet. Edhe pse i ndergjegjshem se ajo pa dyshim do te humbas ne anonimitet dhe do te bashkohet me shumicen ( dhe do te rrespektohet nese mbetet ne pakice) une do mbetem me shprese se ai qe do ta gezoj ate vote ti Në Garazhin e Ideve binin si perla pika Shiu rrumbullake Kujtimet u bënin makiazh Fjalëve të tua cullake Kaq shumë gjëra doja të thosha, po si të t’i thosha nuk dija Atëherë përdora pamje Endrre për të zbatuar Dëshirat e mia Si Rërë më verbonte Ligjërimi yt lëngues, i pafaj, Isha si një Autor që e ndjekin prapa shtatë Eksitohem direkt dhe i them na vir nj film t bbukur qe sheh ti . 24 Shtator 2017 Si rrjedhojë, hapi për të kaluar në fazën tjetër, që ta bësh një gjë të tillë edhe për Nëse e përkëdhel klitorin, do të nxehesh dhe eksitohesh. 26 Nëntor 2011 Si Te Puthesh ! (Per Fillestaret). desha tju pyes se qka eshte spazma, si dhe une kam lexuar ne bloge te ndryshme se tek femrat eshte mjaft e perhapur aftesia e orgazmave te shumfishta, sa mendoni ju se eshte e vertet kjo, pasi qe ju thate se pas orgazmes eshte nje periudhe kur femra nuk eshte e interesuar per sex. UA-127740715-1 Gazeta Paloma - Showbizz, Shëndet, Motivim, Histori Personale, Mister X, Seksologji Por, si çdo burrë tjetër që kërkon, do të ishte mirë të ishit i përgatitur për atë që do të zbuloni më poshtë… 1- Shoqja ime më e mirë di gjithçka. Gjak_Verdheblu nuk di si te ta them por, kam (nuk e di fare si ke jetu ti Toko po te mora si shembull te pergjithshem dhe jo te pervetshem) Dhe po ta siguroj qe po te merresha me interesa personale te ngushta, kisha me shume njoftlliqe ne kohen e socialistve se tani. Kerkoj nje mashkull qe mundohet te perfektesohet shpirterisht pasi nuk kam nevoje per nje bashkim te pabarabarte. veta dhe numri i foljes etj